Pages Navigation Menu

Календар догађаја

РАСПОРЕД ТУРНИРА 2018:

(КАЛЕНДАР ЈЕ ПОДЛОЖАН ПРОМЕНАМА)

14. април (недеља) – Миљаковац
20. април (субота) – Обреновац
21. април (недеља) – Земун
11. мај (субота) – Блок 30
3. мај (петак) – УБ
18. мај (субота) – Стокхолм
25. мај (субота) – Нови Сад
31. мај (петак) – Прњавор
1. јун (субота) – Градишка
2. јун (недеља) – Бања Лука
8. јун (субота) – Беч
15/16. јун (субота и недеља) – Одбојка из блока – Београд / Шаркови терени, Ада Циганлија29. јун (субота) – Рума
30. јул (недеља) – Сремска Митровица
13. јул (субота) – Трстеник
14. јул (недеља) – Чачак
21. јул (недеља) – Приједор, Република Српска
22. јул (понедељак) – Козарска Дубица, Република Српска
26. јул (петак) – Требиње, Република Српска
27. јул (субота) – Херцег Нови, Црна Гора
28. јул (недеља) – Котор, Црна Гора
29. јул (понедељак) – Бар, Црна Гора
2. август (петак) – Зворник, Република Српска
4. август (недеља) – Теслић, Република Српска
9. август (петак) – Лозница
10. август (субота) – Бијељина, Република Српска
11. август (недеља) – Брчко, Република Српска / Трг младих
30. август (петак) – Подгорица, Црна Гора
31. септембар (субота) – Будва, Црна Гора
1. септембар (недеља) – Источно Сарајево, Република Српска
7. септембар (субота) – Шабац
14. септембар (субота) – Калемегдан

 

 

РАСПОРЕД ХУМАНИТАРНИХ ДОГАЂАЈА:

РАСПОРЕД ТУРНИРА 2018:

31. март (субота)Лас Вегас, САД
15. април (недеља)Миљаковац
21. април (субота)Обреновац
28. април (субота)Земун / Терени КК Младост
29. април (недеља)Ставангер, Норвешка
2. мај (среда)Београд / Трг Републике
6. маj (недеља)Вождовац / Браће Јерковић
13. мај (недеља)Уб / Трг ослобођења
19. мај (субота) Пошгрун, Норвешка
19. мај (субота) Стокхолм, Шведска
20. мај (недеља)Младеновац
26. мај (субота)Осло, Норвешка
26. мај (субота)Нови Сад
27. мај (недеља)Цирих, Швајцарска
1. јун (петак)Прњавор, Република Српска
2. јун (субота)Градишка, Република Српска
2. јун (субота)Линц, Аустрија
2. јун (субота)Одбојка из блока – Торонто, Канада
3. јун (недеља)Бањалука, Република Српска
9. јун (субота)Њујорк, САД
9. јун (субота)Беч, Аустрија
9. јун (субота)Нирнберг, Немачка
16. јун (субота) Чикаго, САД
16/17. јун (субота и недеља)Одбојка из блока – Београд / Шаркови терени, Ада Циганлија
23. јун (субота)Блок 30, Нови Београд
24. јун (недеља)Берн, Швајцарска
30. јун (субота)Рума
1. јул (недеља)Сремска Митровица
4. јул (среда)Кош за срећу 5 / Калемегдан
6. јул (петак)Параћин
14. јул (субота)Трстеник
15. јул (недеља)Чачак
22. јул (недеља)Приједор, Република Српска
23. јул (понедељак)Козарска Дубица, Република Српска
27. јул (петак)Требиње, Република Српска
28. јул (субота)Херцег Нови, Црна Гора
29. јул (недеља)Котор, Црна Гора
30. јул (понедељак)Бар, Црна Гора
3. август (петак)Власеница, Република Српска
5. август (недеља)Теслић, Република Српска
10. август (петак)Лозница
11. август (субота)Бијељина, Република Српска
12. август (недеља)Брчко, Република Српска / Трг младих
25. август (субота)Нова Варош
31. август (петак)Подгорица, Црна Гора
1. септембар (субота)Будва, Црна Гора
2. септембар (недеља)Источно Сарајево, Република Српска
8. септембар (субота)Шабац
9. септембар (недеља) – Бостон
15. септембар (субота) Калемегдан
30. септембар (недеља) – Лозана, Швајцарска

РАСПОРЕД ХУМАНИТАРНИХ ДОГАЂАЈА:

3/4. јануар (среда и четвртак) – Фуца из блока / Теслић
3. фебруар (субота)
Билијар из блока / Bowling Stones, Сомбор
9. фебруар (петак)Пикадо из блока / The Rolling Barrel Pub, Београд
14. фебруар (среда)Хуманитарна представа ,,Европејци” / Филозофски факултет, Београд
16. фебруар (петак)Журка из блока / Клуб Синдикат, Лозница
17. фебруар (субота)Журка из блока / The Rolling Barrel Pub, Београд
25. фебруар (недеља)Турнир у NBA2K18 / Играоница Четворка, Београд
25. фебруар (недеља)Пикадо из блока / Творница Паб, Бања Лука
3. март (субота)Пикадо из блока / News Bar, Требиње
5. март (понедељак)Промоција пројекта Тројка из блока / Спортска дворана, Лакташи
8. март (четвртак)Пикадо из блока / Паб Харолдс, Рума
10. март (субота)Караоке из блока / Кафе Хогар, Нови Сад
11. март (недеља)Стони фудбал за срећу / The Rolling Barrel Pub, Београд
11. март (недеља)Пикадо из блока / Наш кафић, Градишка
15. март (четвртак)Журка из блока / Куба либре, Бања Лука
16. март (петак)Пикадо из блока / Кафе Зенит, Београд
16. март (петак)Билијар из блока / Кафе Бар Ас, Козарска Дубица

17. март (субота)Гејминг из блока / Гејминг центар, Нови Сад
18. март (недеља)Пикадо из блока / Пивница Beer Ти Ја, Београд
23. март (петак)Журка из блока / News Bar, Београд
24. март (субота)Стони фудбал из блока / Билијар клуб Арена, Источно Сарајево
29. март (четвртак)Караоке из блока / Кафе Седам осмина, Рума
30. март (петак)Триатлон из блока / Кафе бар Кабинет (екс Златне капи), Теслић
31. март (субота)Пикадо из блока / Каспер Бар, Нови Сад
31. март (субота)Промоција пројекта Тројка из блока /ALL STAR меч ИТ Лига Србије, Београд
1. април (недеља)Пикадо из блока / Робин Худ, Београд
1. април (недеља)Пикадо из блока / Big Brothers Plus, Бачка Топола
5. април (четвртак / 17:00)Пикадо из блока / Играоница Банка, Луке Војводића 77 / Београд
8. април (Васкрс / 17:00)Васкршњи Пикадо из блока / Coffee House, Миљаковаче стазе 51 Б / Београд
8. април (Васкрс / 17:00)Васкршњи Пикадо из блока / Прва српска пивница, Видовданска ББ / Добој
8. април (Васкрс / 16:00) Васкршња Зоил-опен туцанијада / Рума
11. април (среда)Триатлон из блока / Моја кафаница, Требиње
12. април (четвртак)Пикадо из блока / Пивница Кум, Шабац
12. април (четвртак) Квиз из блока / Ниш
13. април (петак)Журка из блока / Кафе Бар Трокадеро, Прњавор
14. април (субота)Пикадо из блока / Грац
15. април (недеља)Вишебој из блока / Пивница Beer Ти Ја, Београд
15. април (недеља)Пикадо из блока / Кафе Галерија, Саве Ковачевића 76 А / Врбас
21/22. април (субота и недеља)Фуца из блока / Београд
21. април (субота) Караоке из блока / Кафе Хогар, Нови Сад
22. април (недеља)Вишебој из блока / Паб Република, Београд
22. април (недеља)Пикадо из блока / Локал М & Б, Wallisellerstrasse 5, 8152 Glattbrugg / Швајцарска
26. април (четвртак)Пикадо из блока / Леонида, Београд
26. април (четвртак)Салса из блока / Стартит центар, Нови Сад
26. април (четвртак)Пикадо из блока / Caffe bar UP, Брчко
28. април (субота)ПЕС/ФИФА из блока / Game Pub, Београд
28. април (субота)Бенч из блока / Теретана Матрикс, Сремска Митровица
29. април (недеља)ПЕС/ФИФА из блока / Сони клуб Пиколо, Шабац
7. мај (понедељак)Журка из блока / Градска кафана, Владимира Поповића ББ
12. мај (субота)Тренинг из блока / Суботица
13. мај (недеља)Котлићијада / Козарска Дубица
23. мај (среда)Пикадо из блока / Снек бар Атина, Бар
24. мај (четвртак)Пикадо из блока / Моја кафаница, Котор
25. мај (петак)Журка из блока / Еlite клуб, Цирих
26. мај (субота) Рекреатива 021, Турнир у малом фудбалу / Нови Сад
27. мај (недеља)Промоција Тројка из блока – Кош за срећу / FitPass дани спорта, Београд
31. мај (четвртак)Рукомет из блока / Козарска Дубица
2/3. јун (субота и недеља)Фуца из блока – Sport Magic КУП / Sport Magic, Нови Сад
8. јун (петак)Фуца из блока – Судије за Крговиће / Сремска Митровица
9. јун (субота) Билијар из блока / Спорт кафе Кабинет, Теслић
9. јун (субота)Журка из блока / Cafex, Беч
9. јун (субота)Журка из блока / Кафана, Њујорк
9. јун (субота)Журка из блока / Кафе бар Ас, Нирнберг
9. јун (субота)Гастродан / Козарска Дубица
10. јун (недеља)Дерби из блока / Лозница
10. јун (недеља)Журка из блока / Ноћни клуб Синдикат, Лозница
14. јун (четвртак)Свирка из блока / Мементо, Рума
14. јун (четвртак)Пикадо из блока / Нови Сад
22. јун (петак)Журка из блока / Palma Disco, Берн
23. јун (субота)Триатлон из блока / Грац
14. јул (субота)Баскет из блока / Бачка Паланка
14. јул (субота)Журка из блока / Канада
20. јул (петак)Журка из блока / Cubo Club, Ниш
21. јул (субота) “Деца за децу” турнир Нова Грачаница / Чикаго
28. јул (субота)Стони фудбал из блока / Okto Pub, Нови Београд
19. август (недеља)Кантер из блока  / KGB играоница, Београд
8/9. септембар (субота и недеља) Менискус из блока / Блок 23, Нови Београд
9. септембар (недеља) – Позориште из блока / Ада Циганлија

2017:

1. април (субота)Бурлингтон, Канада
22. април (субота)Обреновац
23. април (недеља)Земун
30. април (недеља)Браће Јерковић
16. мај (уторак)Косовска Митровица
20. мај (субота)Блок 30, Нови Београд
26. мај (петак)Смедеревска Паланка
27. мај (субота)Њујорк, САД
28. мај (недеља)Нови Сад
2. јун (петак)ДЕЦА ЗА ДЕЦУ – ТЦ Стадион, Београд
3. јун (субота)Чикаго, САД
4. јун (недеља)Чачак
10. јун (субота)Бања Лука, Република Српска
10. јун (субота)Линц, Аустрија
11. јун (недеља)Фрибург, Швајцарска
17/18. јун (субота и недеља)ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Шаркови терени, Ада Циганлија
18. јун (недеља) Осло, Норвешка
28. јун (среда)КОШ ЗА СРЕЋУ, Калемегдан
1. јул (субота)Рума
14. јул (петак)Брус
21. јул (петак)Лакташи, Република Српска
22. јул (субота)Козарска Дубица, Република Српска
23. јул (недеља)Приједор, Република Српска
26. јул (среда)Требиње, Република Српска
27. јул (четвртак)Котор, Црна Гора
28. јул (петак)Херцег Нови, Црна Гора
4. август (петак)Власеница, Република Српска
6. август (недеља)Теслић, Република Српска
11. август (петак)Параћин
12. август (субота)Лозница
13. август (недеља)Брчко, Република Српска
20. август (недеља)ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Штранд, Нови Сад
26. август (субота)Фоча, Република Српска
27. август (недеља)Источно Сарајево, Република Српска
10. септембар (недеља)Шабац
16. септембар (субота)Калемегдан
16/17. септембар (субота и недеља)ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА на бетону – Блок 23, Нови Београд
23. септембар (субота)Банатско ново село
30. септембар (субота) – Вишњичка Бања
4. новембар (субота)
Трг републике, Београд
12. новембар (недеља)Мисисага, Канада
1. децембар (петак)Дуизбург (Немачка)
2. децембар (субота)Гелзенкирхен (Немачка)

ХУМАНИТАРНИ ДОГАЂАЈИ:

4. март (субота) – Хуманитарна журка – The Rolling Barrel Pub, Београд
11. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
12. март (недеља) – Хуманитарни триатлон – The Rolling Barrel Pub, Браће Јерковић
18. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
25. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
26. март (недеља) – Хуманитарни пикадо турнир – City Pub, Београд
31. март (петак) – Хуманитарна журка – City Pub, Београд
1. април (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
2. април (недеља) – Хуманитарни триатлон – Паб Робин Худ, Београд
8. април (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
9. април (недеља) – Хуманитарни дан – Јевремова, улица сусрета, Београд
9. април (недеља) – Хуманитарни триатлон – Кафе Глобус, Земун
15. април (субота) – Хуманитарни турнир у билијару – Royal Club, Прибој
17. април (понедељак)
Хуманитарни фудбалски дерби, Лозница
17. април (понедељак) – Хуманитарни турнир у ПЕС-у – Game Pub, Браће Јерковић
28. aприл (петак) – Хуманитарна журка – New’s Bar, Браће Јерковић
6. мај (субота) – Хуманитарно вече – Градска кафана, Београд
9. мај (уторак)Хуманитарни триатлон – Митино сокаче, Нови Сад
11. мај (четвртак) – Хуманитарно вече – Смедеревска Паланка
12. мај (петак) – Журка из блока – Линц, Аустрија
13. мај (субота) – Хуманитарно вече – Градска кафана, Београд
16. мај (уторак) – Хуманитарна журка – Кафана Принцип, Косовска Митровица
18. мај (четвртак)Хуманитарни BEER PONG турнир – Beer Pong Bar, Београд
19. мај (петак) – Хуманитарни квиз – Beer Ti Ja, Смедеревска Паланка
20. мај (субота) – Промоција турнира – Смедеревска Паланка
20. мај (субота)Хуманитарни триатлон и турнир у шаху – Теслић, Република Српска
25. мај (четвртак) – Промоција турнира – Трг слободе, Нови Сад
28. мај (недеља) – Промоција турнира – Спортско село, Београд
7. јун (среда)Хуманитарни пикадо турнир – Harold Mr. Stinking Goat, Рума
7. јун (среда) – Промо журка – Café Moulin Rouge, Бања Лука, Република Српска
9. јун (петак) – Котлићијада – Пукни зоро, Бања Лука, Република Српска
10/11. јун (субота и недеља)SPORT MAGIC КУП – Нови Сад
18. јун (недеља)Хуманитарни турнир у ПЕС-у – Локал Локал, Лозница
25. јун (недеља)Хуманитарни триатлон и турнир у шаху – Теслић, Република Српска
28. јун (среда)Камена с рамена из блока – Кариби
1. јул (субота)Хуманитарни турнир у баскету 3 на 3 – Бачка Паланка
2. јул (недеља)Хуманитарни турнир у стони фудбалу Дрво јаворово OPEN – Дрво jаворово, Београд
14-23. јул – 3х3 Streetball Прњавор 2017. – Прњавор, Република Српска
23/24. август (субота и недеља) – Баскет у Гиму – Смедеревска Паланка
4. новембар (субота)Хуманитарни турнир у билијару – Fibonacci cafe & pool, Земун
26. новембар (недеља)Хуманитарни турнир у NBA 2К18 – Играоница Четворка, Земун

2016:

16. април (субота) – Обреновац – Спрајтови терени
17. април (недеља) – Београд – Земун – Отворени Терени КК Младост
2. мај (понедељак) – Краљево – Хала спортова
19. мај (четвртак) – Рашка – Спортска хала Бане
21. мај (субота) – Линц (Аустрија) – Hüttnerschule
21. мај (субота) – Њујорк (САД) – Кошаркашки терени Свети Никола у Харлему
22. мај (недеља) – Ниш – ОШ ,,Свети Сава”
26. мај (четвртак)Дуизбург (Немачка)
28. мај (субота)Дизелдорф (Немачка)
28. мај (субота) – Нови Сад – Плато испред СПЕНС – а
29. мај (недеља) – Београд – Блок 23 – ОШ ,,Лаза Костић”
31. мај (уторак) – Косовска Митровица – Техничка школа ,,Михајло Петровић Алас”
4. јун (субота) – Чикаго (САД) – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
7. јун (уторак) – Београд – Павиљони – ОШ Надежда Петровић
10. јун (петак) – Бања Лука (Република Српска) – К4 Терени
11. јун (субота) – Смедеревска Паланка – Терени паланачке гимназије
12. јун (недеља) – Ромонт (Швајцарска) – Halles de gymnastique des Avoines
18. јун (субота) – Чачак – Терени КК Железничар (Желови терени)
19. јун (недеља) – Тршић – Фискултурна сала Вукове спомен школе
25. јун (субота) – Београд – Борча – ОШ ,,Јован Ристић”
26. јун (недеља) – ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Ада – Терени код кружног купатила
2. јул (субота) – Рума – Терени код Дома здравља
8. јул (петак) – Панчево – Терени КК Тамиш
9. јул (субота) – Банатско ново село – ОШ ,,Жарко Зрењанин”
10. јул (недеља) – Банатски Карловац – Терени код стадиона
16. јул (субота) – Власеница – Хала средњошколског центра ,,Милорад Влачић”
23. јул (субота) – Требиње – СЦ ,,Срђан Алексић”
24. јул (недеља) – Херцег Нови – Кошаркашки терен Карача
30. јул (субота) – Пирот – Омладински стадион
31. јул (недеља) – Кладово – ОШ ,,Вук Караџић”
2. август (уторак) – Бољевац – Терени код вртића
15. август (понедељак) – Козарска Дубица – СЦ Козарска Дубица
27. август (субота) – Црепаја – ОШ ,,Сава Жебељан”
3. септембар (субота) – Крагујевац – Отворени терени код базена
10. септембар (субота) – Калемегдан – Терени КК Партизан
18. септембар (недеља) – Српско Сарајево – СЦ ,,Славија”
1. октобар (субота) – Младеновац – Кошаркашки терени код Кенија
9. октобар (недеља) – Београд – Вишњичка Бања – ОШ ,,Милена Павловић Барили”
30. октобар (недеља) – Ставангер – Норвешка – Школа Каник

2015-ista-narandzasta

 

23. фебруар (понедељак) – Београд – Филозофски факултет
7. април (уторак) – Косовска Митровица –
Техничка школа ,,Михајло Петровић Алас”
13. април (понедељак) – Краљево –
Терени Под обалом
30. април (четвртак) – Ужице –
Велики парк
10. мај (недеља) – Београд – Звездара –
ОШ ,,Драгојло Дудић”, Мали Мокри Луг
16. мај (субота) – Ниш –
ОШ ,,Свети Сава”
23. мај (субота) – Нови Сад –
Плато испред СПЕНС-а
24. мај (недеља) – Београд – Нови Београд (Блок 23) –
ОШ ,,Лаза Костић”
13. јун (субота) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
13. јун (субота) – Панчево – Терени СРЦ ,,Младост”
14. јун (недеља) – Прибој – Школски терени
20. јун (субота) – Београд – Борча – ОШ ,,Јован Ристић”
21. јун (недеља) – Београд – Ада Хуја – Терени на обали
5. јул (недеља) – Београд –
Стари град – парк Неимар
12. јул (недеља) – Банатски КарловацТерени код стадиона
19. јул (недеља) – КупиникТерени код цркве
23.јул (четвртак) – Кладово – Терени ОШ ,,Вук Караџић”
31. јул (петак) – Младеновац –
Кошаркашки терени код Кенија
2. август (недеља) – Бољевац –
Терени код вртића
5. септембар (субота) – КрагујевацХала ,,Гордана Гоца Благојевић”
6. септембар (недеља) – Калемегдан – Терени КК Партизан
11. септембар (петак) – Београд – Земун – Терени ОШ ,,Светозар Милетић”
26. септембар (субота) – ПалеХала СЦ Пеки
17. новембар (субота) – Београд – Звездара Терени СЦ Олимп

                


10 мај (субота) – Горњи МилановацГимназија “Таковски устанак”, ул. Милоша Великог 11
25. мај (недеља) – Ниш – ОШ ”Свет Сава”
31. мај (субота) – Нови Сад – Терени на Детелинари
1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”
7. јун (недеља) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
7. јун (субота) – Сремска Митровица
15. јун (недеља) – Крагујевац – Кошаркашки терен у великом парку, ул. Базенска бб
21. јун (субота) – Борча – ОШ ”Јован Ристић”
28. јун (субота) – Стари градпарк Неимар
19. јул (субота) – Лучани – терени на Полигонима, СРЦ “Младост”
2. август (субота) – Бољевацтерени у вртићу
9. август (субота) – Гуча(Драгачевски сабор трубача)
24. август (недеља) – Калемегдан – терени КК Партизана
21. септембар (недеља) – Смедерево терени на Веслачком

      trojka-2013-1

1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”
7. јун (недеља) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
16. јун (недеља) – Крагујевац – Кошаркашки терен у великом парку, ул. Базенска бб
29. септембар (недеља) – Нови Сад – ОШ ”Коста Трифковић”
5. октобар (субота) – Суботица – ОШ ”Соња Маринковић”

               trojka-kss-1
1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”