Pages Navigation Menu

Календар догађаја

РАСПОРЕД ТУРНИРА:

2017:

1. април (субота)Бурлингтон, Канада
22. април (субота)Обреновац
23. април (недеља)Земун
30. април (недеља)Браће Јерковић
16. мај (уторак)Косовска Митровица
20. мај (субота)Блок 30, Нови Београд
26. мај (петак)Смедеревска Паланка
27. мај (субота)Њујорк, САД
28. мај (недеља)Нови Сад
2. јун (петак) – ДЕЦА ЗА ДЕЦУ – ТЦ Стадион, Београд
3. јун (субота)Чикаго, САД
4. јун (недеља)Чачак
10. јун (субота) – Бања Лука, Република Српска
10. јун (субота) – Линц, Аустрија
10/11. јун (субота и недеља) – SPORT MAGIC КУП – Нови Сад
11. јун (недеља) – Фрибург, Швајцарска
17/18. јун (субота и недеља) – ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Шаркови терени, Ада Циганлија
18. јун (недеља) – Осло, Норвешка
28. јун (среда) – КОШ ЗА СРЕЋУ, Калемегдан
1. јул (субота) – Рума
14. јул (петак) – Брус
21. јул (петак) – Лакташи, Република Српска
22. јул (субота) – Козарска Дубица, Република Српска
23. јул (недеља) – Приједор, Република Српска
28. јул (петак) – Требиње, Република Српска
29. јул (субота) – Херцег Нови, Црна Гора
3. август (четвртак) – Прибој
4. август (петак) – Власеница, Република Српска
6. август (недеља) – Теслић, Република Српска
11. август (петак) – Параћин
12. август (субота) – Лозница
13. август (недеља) – Брчко
19. август (субота) – Банатско Ново Село
20. август (недеља) – ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Штранд, Нови Сад
26. август (субота) – Фоча, Република Српска
27. август (недеља) – Источно Сарајево, Република Српска
2. септембар (субота) – Калемегдан

ХУМАНИТАРНИ ДОГАЂАЈИ:

4. март (субота) – Хуманитарна журка – The Rolling Barrel Pub, Београд
11. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
12. март (недеља) – Хуманитарни триатлон – The Rolling Barrel Pub, Браће Јерковић
18. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
25. март (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
26. март (недеља) – Хуманитарни пикадо турнир – City Pub, Београд
31. март (петак) – Хуманитарна журка – City Pub, Београд
1. април (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
2. април (недеља) – Хуманитарни триатлон – Паб Робин Худ, Београд
8. април (субота) – Хуманитарно вече – Кафана Џентлмен и дама, Београд
9. април (недеља) – Хуманитарни дан – Јевремова, улица сусрета, Београд
9. април (недеља) – Хуманитарни триатлон – Кафе Глобус, Земун
15. април (субота) – Хуманитарни турнир у билијару – Royal Club, Прибој
17. април (понедељак)
Хуманитарни фудбалски дерби, Лозница
17. април (понедељак) – Хуманитарни турнир у ПЕС-у – Game Pub, Браће Јерковић
28. aприл (петак) – Хуманитарна журка – New’s Bar, Браће Јерковић
6. мај (субота) – Хуманитарно вече – Градска кафана, Београд
9. мај (уторак)Хуманитарни триатлон – Митино сокаче, Нови Сад
11. мај (четвртак) – Хуманитарно вече – Смедеревска Паланка
12. мај (петак) – Журка из блока – Линц, Аустрија
13. мај (субота) – Хуманитарно вече – Градска кафана, Београд
16. мај (уторак) – Хуманитарна журка – Кафана Принцип, Косовска Митровица
18. мај (четвртак)Хуманитарни BEER PONG турнир – Beer Pong Bar, Београд
19. мај (петак) – Хуманитарни квиз – Beer Ti Ja, Смедеревска Паланка
20. мај (субота) – Промоција турнира – Смедеревска Паланка
20. мај (субота)Хуманитарни триатлон и турнир у шаху – Теслић, Република Српска
25. мај (четвртак) – Промоција турнира – Трг слободе, Нови Сад
28. мај (недеља) – Промоција турнира – Спортско село, Београд
7. јун (среда) – Хуманитарни пикадо турнир – Harold Mr. Stinking Goat, Рума
7. јун (среда) – Промо журка – Café Moulin Rouge, Бања Лука, Република Српска
9. јун (петак) – Котлићијада – Пукни зоро, Бања Лука, Република Српска
18. јун (недеља) – Хуманитарни турнир у ПЕС-у – Локал Локал, Лозница
1. јул (субота) – Хуманитарни турнир у баскету 3 на 3 – Бачка Паланка
2. јул (недеља) – Хуманитарни турнир у стони фудбалу Дрво јаворово OPEN – Дрво jаворово, Београд

2016:

16. април (субота) – Обреновац – Спрајтови терени
17. април (недеља) – Београд – Земун – Отворени Терени КК Младост
2. мај (понедељак) – Краљево – Хала спортова
19. мај (четвртак) – Рашка – Спортска хала Бане
21. мај (субота) – Линц (Аустрија) – Hüttnerschule
21. мај (субота) – Њујорк (САД) – Кошаркашки терени Свети Никола у Харлему
22. мај (недеља) – Ниш – ОШ ,,Свети Сава”
26. мај (четвртак) – Дуизбург (Немачка)
28. мај (субота) – Дизелдорф (Немачка)
28. мај (субота) – Нови Сад – Плато испред СПЕНС – а
29. мај (недеља) – Београд – Блок 23 – ОШ ,,Лаза Костић”
31. мај (уторак) – Косовска Митровица – Техничка школа ,,Михајло Петровић Алас”
4. јун (субота) – Чикаго (САД) – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
7. јун (уторак) – Београд – Павиљони – ОШ Надежда Петровић
10. јун (петак) – Бања Лука (Република Српска) – К4 Терени
11. јун (субота) – Смедеревска Паланка – Терени паланачке гимназије
12. јун (недеља) – Ромонт (Швајцарска) – Halles de gymnastique des Avoines
18. јун (субота) – Чачак – Терени КК Железничар (Желови терени)
19. јун (недеља) – Тршић – Фискултурна сала Вукове спомен школе
25. јун (субота) – Београд – Борча – ОШ ,,Јован Ристић”
26. јун (недеља) – ОДБОЈКА ИЗ БЛОКА – Ада – Терени код кружног купатила
2. јул (субота) – Рума – Терени код Дома здравља
8. јул (петак) – Панчево – Терени КК Тамиш
9. јул (субота) – Банатско ново село – ОШ ,,Жарко Зрењанин”
10. јул (недеља) – Банатски Карловац – Терени код стадиона
16. јул (субота) – Власеница – Хала средњошколског центра ,,Милорад Влачић”
23. јул (субота) – Требиње – СЦ ,,Срђан Алексић”
24. јул (недеља) – Херцег Нови – Кошаркашки терен Карача
30. јул (субота) – Пирот – Омладински стадион
31. јул (недеља) – Кладово – ОШ ,,Вук Караџић”
2. август (уторак) – Бољевац – Терени код вртића
15. август (понедељак) – Козарска Дубица – СЦ Козарска Дубица
27. август (субота) – Црепаја – ОШ ,,Сава Жебељан”
3. септембар (субота) – Крагујевац – Отворени терени код базена
10. септембар (субота) – Калемегдан – Терени КК Партизан
18. септембар (недеља) – Српско Сарајево – СЦ ,,Славија”
1. октобар (субота) – Младеновац – Кошаркашки терени код Кенија
9. октобар (недеља) – Београд – Вишњичка Бања – ОШ ,,Милена Павловић Барили”
30. октобар (недеља) – Ставангер – Норвешка – Школа Каник

2015-ista-narandzasta

 

23. фебруар (понедељак) – Београд – Филозофски факултет
7. април (уторак) – Косовска Митровица –
Техничка школа ,,Михајло Петровић Алас”
13. април (понедељак) – Краљево –
Терени Под обалом
30. април (четвртак) – Ужице –
Велики парк
10. мај (недеља) – Београд – Звездара –
ОШ ,,Драгојло Дудић”, Мали Мокри Луг
16. мај (субота) – Ниш –
ОШ ,,Свети Сава”
23. мај (субота) – Нови Сад –
Плато испред СПЕНС-а
24. мај (недеља) – Београд – Нови Београд (Блок 23) –
ОШ ,,Лаза Костић”
13. јун (субота) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
13. јун (субота) – Панчево – Терени СРЦ ,,Младост”
14. јун (недеља) – Прибој – Школски терени
20. јун (субота) – Београд – Борча – ОШ ,,Јован Ристић”
21. јун (недеља) – Београд – Ада Хуја – Терени на обали
5. јул (недеља) – Београд –
Стари град – парк Неимар
12. јул (недеља) – Банатски КарловацТерени код стадиона
19. јул (недеља) – КупиникТерени код цркве
23.јул (четвртак) – Кладово – Терени ОШ ,,Вук Караџић”
31. јул (петак) – Младеновац –
Кошаркашки терени код Кенија
2. август (недеља) – Бољевац –
Терени код вртића
5. септембар (субота) – КрагујевацХала ,,Гордана Гоца Благојевић”
6. септембар (недеља) – Калемегдан – Терени КК Партизан
11. септембар (петак) – Београд – Земун – Терени ОШ ,,Светозар Милетић”
26. септембар (субота) – ПалеХала СЦ Пеки
17. новембар (субота) – Београд – Звездара Терени СЦ Олимп

                


10 мај (субота) – Горњи МилановацГимназија “Таковски устанак”, ул. Милоша Великог 11
25. мај (недеља) – Ниш – ОШ ”Свет Сава”
31. мај (субота) – Нови Сад – Терени на Детелинари
1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”
7. јун (недеља) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
7. јун (субота) – Сремска Митровица
15. јун (недеља) – Крагујевац – Кошаркашки терен у великом парку, ул. Базенска бб
21. јун (субота) – Борча – ОШ ”Јован Ристић”
28. јун (субота) – Стари градпарк Неимар
19. јул (субота) – Лучани – терени на Полигонима, СРЦ “Младост”
2. август (субота) – Бољевацтерени у вртићу
9. август (субота) – Гуча(Драгачевски сабор трубача)
24. август (недеља) – Калемегдан – терени КК Партизана
21. септембар (недеља) – Смедерево терени на Веслачком

      trojka-2013-1

1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”
7. јун (недеља) – Чикаго – Veteran’s Park Lyons у Илиноису
16. јун (недеља) – Крагујевац – Кошаркашки терен у великом парку, ул. Базенска бб
29. септембар (недеља) – Нови Сад – ОШ ”Коста Трифковић”
5. октобар (субота) – Суботица – ОШ ”Соња Маринковић”

               trojka-kss-1
1. јун (недеља) – Београд – Н. Београд (Блок 23) ул. Милентија Поповића 72 – ОШ ”Лаза Костић”